Щодо прийому документів для участі у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ на 2019 рік!

Розпочинається прийом документів для участі у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ.

Нагадуємо, що прийом документів проводиться в два етапи. На першому етапі приймаються листи-повідомлення про участь у конкурсі з розподілу дозволів ЄКМТ  (з 01 вересня до 15 вересня 2018 року (включно). На другому етапі приймаються електронні анкети учасників конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ (з 01 жовтня до 31 жовтня 2018 року (включно)).

Звертаємо особливу увагу на те, що листи-повідомлення подаються лише встановленого зразку, завірені печаткою перевізника (за наявності) та підписом керівника. Всі зареєстровані листи-повідомлення будуть оприлюднюватись на сайті Міністерства інфраструктури України щоденно в розділі «Новини».

Додаткових документів до листа-повідомлення надавати не потрібно. Особистої присутності керівника підприємства або його уповноваженої особи не потрібно. При поданні листа-повідомлення можна використовувати будь-які сервіси поштових та кур’єрських служб, які доставлять, відправлений до 15.09.2017 (включно), лист-повідомлення на адресу міністерства інфраструктури. Крім того для більшої зручності також передбачена можливість подання нарочно в абонентську скриньку з написом «ЄКМТ» в фойє міністерства інфраструктури, як це було минулого року.

Для отримання додаткової інформації можна звертатись за телефонами: (044) 351-41-86, 351-41-85, 351-48-23 та 351-48-38.

Просимо завчасно потурбуватись про своєчасну подачу необхідних документів у встановлені терміни.


Категория: Новости